Kese & Köpük

Kese & Köpük

Türk hamam kültüründe kesenin çok önemli bir yeri vardır. Göbek taşında yoğun bir şekilde ter attıktan sonra cildin ölü ciltlerden, kirden arınması ve temizlenmesi için kese uygulanır. Cilt gözeneklerinde biriken zehirli maddelerin vücuttan atılmasını sağlayan kese köpük uygulaması gözenekleri açar ve cildinizdeki pürüzleri giderir.

Kese köpük kesenin hemen ardından saf ve natürel sabunlardan üretilen yoğun köpükle uygulanan işlemdir. Kese uygulamasıyla gözeneklerden çıkan yağ ve cilt yüzeyindeki kirden, tamamen arınmak için köpük masajı yapılır. Sabunun sağladığı yumuşaklık ve kayganlık sayesinde rastgele bir masaj yağına gereksinim duymadan vücudu deşarj olacak şekilde zinde tutar.

Köpüklü Kese Türkiye’de ve Tayland’da uygulanan özel bir işlemdir. Köpüklü kese öncesinde ve sonrasında duş almanın gerektirdiği bir işlemdir.

Kese köpük yaptıran kişinin vücudu saf ve doğal sabun köpüğü ile kapatılır. Tüm vücudu saran köpükler, cildinizi ipeksi bir yumuşak doğallığına kavuşturur. Bu köpük yardımı ile eşsiz bir rahatlık hissedersiniz. Köpüklü kese ile kan dolaşımı hızlanır, vücudunuza mükemmel bir rahatlık ve enerji verir. Hücrelerinizin yenilenme hızı artar. Bir yandan masaj teknikleri uygulanırken, bu arada vücudunuz mükemmel bir şekilde temizlenir. Kulliye Hamam hizmet ekibiyle yaklaşık 30 dakikalık bir süreçte tamamlanan kese köpük işlemi özelliğinden dolayı ayrıca bir masaj yağı kullanımına asla gereksinim yoktur.

Whatsapp
Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim?